Zabawy

Wolny czas

Macie dzieci? Jeżeli tak, to na pewno staracie się spędzić z nimi jak najwięcej czasu. W końcu dzieciaki tak szybko rosną, że nawet się nie obejrzymy jak będą już duże i wyfruną z domu na swoje lub na studia. Dlatego nie ma co się oglądać i dopóki są malutkie cieszyć się wspólnymi chwilami, które można przeznaczyć na dowolną zabawę. Spędzanie takie czasu to najróżniejsze formy aktywności fizycznej, czy też umysłowej.

Jeżeli dopisuje Wam pogoda za oknem, to warto wykorzystać ten fakt. Niezależnie od tego, czy jest wiosna,lato, czy też zima. Nie zapominajcie, że na zimę można ciepło się ubrać w kurtki, czapki, rękawiczki i doskonale się bawić. Warto wyciągnąć sanki, jeżeli nie narzekacie na brak śniegu lub nawet narty. W końcu dzieci nie muszą całego dnia spędzać przed telewizorem lub przed komputerem. Jeżeli zaproponujecie im wypad na takie szaleństwa, to przekonacie się, że bardzo szybko będą gotowi do wyjścia. W lecie oczywiście sanek nie będziecie wyjmować, ale na pewno wspólna przejażdżka na rowerze lub na rolkach da Wam wiele satysfakcji.

Jednak nie zawsze pogoda idealnie dopisuje. Dlatego w domu możecie się również świetnie bawić. Może powstać u Was kraina zabawy – własne, magiczne miejsce, gdzie mogą dziać się naprawdę cudowne rzeczy. Co dokładnie, to zależy już tylko od Waszej kreatywności oraz od pomysłów Waszych dzieci. W końcu dzieciakom nigdy nie brakuje wesołych pomysłów, szczególnie tym, które mają po kilka lat i chodzą jeszcze do przedszkola. Wesoła zabawa będzie murowana.