Inne

Szybkie pożyczki pozabankowe

Bywa, że wzięcie pożyczki jest jedynym rozwiązaniem. Polacy najczęściej zaciągają takie zobowiązania, kiedy pojawiają się niespodziewane wydatki w większej wysokości. Mało kto posiada bowiem oszczędności, z których od ręki może skorzystać. Czasami zgromadzenie środków trwa zbyt długo i wtedy pożyczka pozabankowa jest najlepszym rozwiązaniem. Przede wszystkim, można ją uzyskać bardzo szybko i to bez zbędnych formalności.

Zalety pożyczek pozabankowych

Pożyczkodawcy oferują wiele możliwości wnioskowania o udzielenie pożyczki. Nie mają też tak dużych wymagań wobec klientów, jak banki i nie wymagają od nich dostarczania zaświadczeń o wysokości osiąganych dochodów. Pożyczka pozabankowa udzielana jest w uproszczonej formie. System komputerowy weryfikuje wniosek w ciągu zaledwie kilku minut i podejmuje decyzję na podstawie wskazanych danych. Jeżeli decyzja o przyznaniu pożyczki jest pozytywna, to firma przelewa ją niezwłocznie.

Pożyczki dla osób zadłużonych

Dzisiaj pożyczka pozabankowa dostępna jest również dla osób z innymi zobowiązaniami. Często w banku nie mają one szans na żaden kredyt, ponieważ ich zdolność kredytowa jest przekroczona, ale pożyczkodawca nie sprawdza zdolności i nie dokonuje takiej oceny. Dla niego najważniejsze jest, aby klient posiadał stałe źródło dochodu. Poza tym, musi być osoba pełnoletnią, posiadać polskie obywatelstwo i polski adres zamieszkania. Konieczny jest również imienny rachunek bankowy, który przydaje się podczas weryfikacji tożsamości wnioskodawcy.