Inne

Na gardło lepszy będzie syrop, czy tabletki?

Od wieków te dwa preparaty konkurują ze sobą w zasadności stosowania. Jednakże nie ma to większego sensu, bo każdy z nich można stosować niezależnie od drugiego – oczywiście zachowując odpowiednie odstępy między podaniem jednego, a drugiego leku. Dobrze jest pamiętać, że tabletki, takie jak Tantum Natura działają w trochę dłuższej perspektywie, rozpuszczając się stopniowo na języku, niż jakikolwiek syrop.

Zagrożenie przeziębieniem

Kiedy czujemy, że nasze gardło zaczyna swędzieć lub drapać, szybko powinniśmy sięgnąć po tantum natura, które pozwolą na złagodzenie objawów. Przyjmowanie zdecydowanie większej ilości płynów między kolejnymi tabletkami oczywiście wspomoże proces leczenia, ale to ochrona gardła odpowiednim preparatem będzie tu najbardziej kluczowym elementem. Jeżeli tabletki posiadają odpowiednie składniki aktywne, można swobodnie na nich poprzestać i obejść się bez syropu. Jeśli jednak chcemy korzystać z obu preparatów, warto, aby stosować między nimi przynajmniej czterogodzinny odstęp.

Tantum Natura – pomoc w potrzebie

Nawilżające, miękkie tabletki z miodem, propolisem, cynkiem i witaminą C to doskonała prewencja przed przeziębieniem, ale i świetna pomoc w starciu z przeziębieniem w początkowym okresie jego ataku. Cytrynowo – miodowy smak i żelowa konsystencja pozwalają na przyjemną aplikację na język, po czym ten przyjemny smak rozpływający się w ustach zaczyna akcję powstrzymywania infekcji. Stosowanie tabletek co kilka godzin pozwoli na trzymanie przeziębienia w szachu, a nawilżające właściwości tak ochronią gardło, aby żadne drapanie nie przeszkadzało nam w codziennym funkcjonowaniu.