Inne

Co zrobić, gdy ma się małą ochotę na coś słodkiego?

Dzieciaki (te mniejsze i całkiem duże) lubią słodkości nie tylko w postaci konkretnych czekolad czy batoników, ale także drobniejszych form, do których należą chociażby cukierki. Te standardowe, do ssania, mogą się znudzić, ponieważ są już każdemu dobrze znane, i niekoniecznie trafiają w potrzebę wtedy, kiedy ma się ochotę typowo na coś słodkiego.

Pyszne czekoladowe cukierki

Idealną słodkością na takie okazje są czekoladowe cukierki Schoko Bons. Każdy cukierek w zbiorczym opakowaniu jest owinięty w osobny foliowy opakunek, aby poszczególne cukierki nie sklejały się ze sobą i nie obijały. Mają dzięki temu równą, idealnie gładką formę. Mleczna czekolada stanowiąca powłokę dla całości, skrywa pod sobą mleczny krem z zatopionymi w środku drobnymi kawałkami orzecha laskowego. Jest to ciekawe połączenie delikatności i wyrazistości. Delikatności, gdyż krem przyjemnie rozpływa się w ustach, jednak poszczególne smaki są dobrze wyczuwalne.

Nagła ochota na coś słodkiego

Takie rozwiązanie jak Schoko Bons to dobry patent na sytuacje, w których nie chce się zjadać czegoś większego, a jednak ma się ochotę na coś słodkiego. Czekoladowego cukierka można zjeść praktycznie za jednym czy dwoma gryzami, i dostarczyć już sobie w ten sposób tego, czego brakuje. Ze względu na formę i wspomniane wcześniej pojedyncze pakowanie, można je mieć zawsze przy sobie, by można było po nie sięgnąć, kiedy tylko dostanie się taką ochotę. Nie ma przy tym ryzyka zabrudzeniem np. wnętrza torby otwartym opakowaniem, z niedojedzonym produktem.