Szybkie pożyczki pozabankowe

Bywa, że wzięcie pożyczki jest jedynym rozwiązaniem. Polacy najczęściej zaciągają takie zobowiązania, kiedy pojawiają się niespodziewane wydatki w większej wysokości. Mało kto posiada bowiem oszczędności, z których od ręki może skorzystać. Czasami zgromadzenie środków trwa zbyt długo i wtedy pożyczka pozabankowa jest najlepszym rozwiązaniem. Przede wszystkim, można ją uzyskać bardzo szybko i to bez zbędnych formalności.

Zalety pożyczek pozabankowych

Pożyczkodawcy oferują wiele możliwości wnioskowania o udzielenie pożyczki. Nie mają też tak dużych wymagań wobec klientów, jak banki i nie wymagają od nich dostarczania zaświadczeń o wysokości osiąganych dochodów. Pożyczka pozabankowa udzielana jest w uproszczonej formie. System komputerowy weryfikuje wniosek w ciągu zaledwie kilku minut i podejmuje decyzję na podstawie wskazanych danych. Jeżeli decyzja o przyznaniu pożyczki jest pozytywna, to firma przelewa ją niezwłocznie.

Pożyczki dla osób zadłużonych

Dzisiaj pożyczka pozabankowa dostępna jest również dla osób z innymi zobowiązaniami. Często w banku nie mają one szans na żaden kredyt, ponieważ ich zdolność kredytowa jest przekroczona, ale pożyczkodawca nie sprawdza zdolności i nie dokonuje takiej oceny. Dla niego najważniejsze jest, aby klient posiadał stałe źródło dochodu. Poza tym, musi być osoba pełnoletnią, posiadać polskie obywatelstwo i polski adres zamieszkania. Konieczny jest również imienny rachunek bankowy, który przydaje się podczas weryfikacji tożsamości wnioskodawcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *